VI Жазғы Спартакиада. Үшінші жарыс күнінің қорытындысы

Алматы қаласындағы Балуан Шолақ спорт сарайында VI Жазғы Спартакиаданың үшінші жарыс күнінде әйелдер 10 салмақ дәрежесінде боз кілемде өзара мықтыны анықтады.

Үшінші жарыс күнінің нәтижелері: 

50 кг

1.Эллада Махяддинова (Ақмола облысы)

2.Светлана Анкичева (Астана қаласы)

3. Ирина Жәнібекова (Қарағанды облысы)

3. Марал Тәңірбегенова (Маңғыстау облысы)

53 кг

1. Алтын Шагаева (Алматы облысы)

2. Гүлжазира Амантаева (Қостанай облысы)

3.Зейнеп Баянова (БҚО)

3.Мадина Асан (Алматы қаласы)

55 кг

1. Марина Седнева (Алматы облысы)

2. Гүлсамал Нұрлан (Ақтөбе облысы)

3. Лаура Альмаганбетова (Қостанай облысы)

3. Зульфия Яхьярова (Қарағанды облысы)

57 кг

1. Нилуфар Раимова (Түркістан облысы)

2. Айнура Ашимова (Алматы облысы)

3. Айжан Исмагулова (Ақтөбе облысы)

3. Татьяна Тарабрина (БҚО)

59 кг

1. Диана Каюмова (Астана қаласы)

2. Айгерім Ибрашева (Ақтөбе облысы)

3. Данагүл Малкен (Түркістан облысы)

3. Эмма Тисина (Астана қаласы)

62 кг

1. Ирина Кузнецова (Ақмола облысы)

2. Аяулым Касымова (Алматы облысы)

3. Жангул Болд (Ақмола облысы)

3. Әсия Әлібек (Шымкент қаласы)

65 кг

1. Альбина Каиргельдинова (Ақмола облысы)

2. Дариға Әбен (Түркістан облысы)

3. Диляра Айтжанова (Ақмола облысы)

3. Тыныс Дубек (Алматы облысы)

68 кг

1. Елена Шалыгина (Шымкент қаласы)

2. Гаухар Муқатай (Алматы қаласы)

3. Амина Темиртасова (Ақмола облысы)

3. Шәмшиябану Тастанбек (Түркістан облысы)

72 кг

1. Жамила Бакбергенова (Астана қаласы)

2. Анастасия Панасович (БҚО)

3. Александра Зайцева (Ақмола облысы)

3. Ақмарал Азанқызы (Қарағанды облысы)

76 кг

1. Эльмира Сыздыкова (Қарағанды облысы)

2. Гулмарал Еркебаева (Астана қаласы)

3. Ұлбосын Қожамберді (Алматы облысы)

3. Алина Ертөстік (Ақтөбе облысы)


Танымал жаңалықтар

Соңғы жаңалықтар

«СПОРТты ТАҢда» таңғы спорттық, ақпараттық, танымдық, ойын-сауық бағдарламасы | 29.05.2024
  • Жаңалықтар
  • Футбол
«Qazaqstan» және «Qazsport» телеарналары футболдан XVII Еуропа Чемпионатын тікелей эфирде көрсетеді
  • Жаңалықтар
Шымкентте өткен көкпардан ересектер арасындағы республикалық турнир аяқталды
  • Жаңалықтар
  • Дзюдо
Дзюдодан Qazaqstan Barysy Grand Slam жарысына қатысатын Қазақстан құрамасы анықталды
  • Жаңалықтар
Мария Дмитриенко Париж Олимпиадасының жолдамасын жеңіп алды
  • Жаңалықтар
  • Күрес
Ержет Жарлықасын - Азия чемпионы
  • Жаңалықтар
Азия Жамбы Ату федерациясының алғашқы конференциясы өтті
Тоқтарбек Айдарбек сурдо дзюдодан әлем чемпионы атанды
  • Жаңалықтар
Астанада жастар арасындағы Азия чемпионаты өтеді
  • Жаңалықтар
Түркістанда сурдо дзюдодан әлем чемпионаты басталды
  • Жаңалықтар
  • Күрес
Азамат Дәулетбеков үш дүркін Азия чемпионы атанды
Ризабек Айтмұхан - Азия чемпионатының күміс жүлдегері
Арқaн тартыстан тұңғыш ел чемпионаты аяқталды
  • Жаңалықтар
  • Футбол
QFL атауы ҚКФЛ-ды ауыстырады: отандық футболда қандай өзгерістер болады?
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Қостанайлық «Тобыл» Қазақстан Суперкубогының иегері
  • Жаңалықтар
Астана қаласында V дүниежүзілік көшпенділер ойындарына іріктеу жарысының орталық аймақтық кезеңі өтті
  • Жаңалықтар
Александр Бублик АТР 250 турнирінің жеңімпазы болды
  • Жаңалықтар
  • Бокс
Қазақстан бокс федерациясына жаңа басшы сайланды
  • Жаңалықтар
Елімізде «Арқан Тартыс» федерациясы жұмысын бастады
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Италия Суперкубогының ойындары «Qazsport» телеарнасының тікелей эфирінде